Totem tabela direği borusu

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Reklam tabela totem direkleri, borusu imalatı


Totem  tabela, açık alanda  özellikle reklam amaçlı herkesin   görebilmesi için otoyol , yan yol kenarlarına yerleştirilen büyük ebatlı  tabelalardır.  Totem imalatçı firmayı diğer  reklam tabela firmalarından ayıran en önemli özelliklik , bu dev totem direk  ve totem tabela kaset imalatını yapabilmesidir. Totem tabela ve totem boruları yapımı konusunda, bu detay imalatçının gerçek gücüdür. Firmamız, yüzey kumlama dan , CNC  kesim ,  CNC  büküm , otomasyon kaynak robotlarına kadar her türlü makina yatırımları  ile  totem tabela konstrüksiyon imalatı  yapmaktadır.Totem tabelalar, tasarımı, ölçüleri, totem borusu  boylarıyla, reklam yapan firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan bir göstergedir.Firmamız totem tabela borusu olarak 3000 mm çapına kadar  totem  direği imalatı yapabilmektedir.  Ancak  dev totem direkleri  fiyatı ekonomik olması istendiği zaman 3000 mm çapında boru yerine  küçük çaplı borularla uzay kafes yapılı  boru konstrüksiyon  totem direk  yapmak ,  totem fiyatları için en ekonomik yöntemdir. Tabela ölçüsüne, rüzgar yüküne, totem yüksekliğine göre  kafes yapılı  totem direği hesabı   firma mühendislerimiz tarafından  yapılabilmektedir.Borularla 3 boyutlu uzay kafes konstrüksiyonu yapmak çelik konstrüksiyonlar arasında en zor olanıdır.  Firmamızın uzun yıllar edindiği tecrübe, deneyimli teknik personeli ve 600 mm çapına kadar  3 boyutlu lazer boru kesme,   kurt ağzı açma makinası ile en zor totem direkleri imalatını yapmaktadır.

 
 
reklam-totem-bilboard-tabela-diregi-direkleri-direk-imalati-olculeri

Totem tabela direkleri borusu

reklam-totem-bilboard-tabela-diregi-direkleri-direk-imalati-olculeri

Totem tabela direkleri borusu

reklam-totem-bilboard-tabela-diregi-direkleri-direk-imalati-olculeri

Totem tabela direkleri borusu

reklam-totem-bilboard-tabela-diregi-direkleri-direk-imalati-olculeri (2)

Totem tabela direkleri borusu

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Totem tabela direği borusu sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Totem tabela direği borusunun, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Totem tabela direği borusu çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Totem tabela direği borusu çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Totem tabela direği borusu çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Totem tabela direği borusu çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Totem tabela direği borusu çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Totem tabela direği borusu çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Totem tabela direği borusuçeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Totem tabela direği borusu kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Totem tabela direği borusu tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Totem tabela direği borusu detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Totem tabela direği borusu çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Totem tabela direği borusu içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Totem tabela direği borusu modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Totem tabela direği borusu kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Totem tabela direği borusu kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır