Kaynak yapılabilir boru flanşları

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Kaynak yapılabilir boru flanşları


Flanşın genel kullanım yeri boru tesisatları olmasına rağmen, makinalar üzerinde de kullanım alanı oldukça yaygındır. Makine parçalarının birbirine bağlantısı içinde kullanılır. Tesisata veya makineye kaynaklı veya dişli olarak bağlanabilirler. Genelde iki flanşın arasına sızdırmazlık sağlamak için kullanım yerine göre conta yerleştirilir.

kaynak-yapilabilir-boru-flanslari-flans-imalati

Paslanmaz boru flanşları

kaynak-yapilabilir-boru-flanslari-flans-imalati

Paslanmaz boru flanşları

kaynak-yapilabilir-boru-flanslari-flans-imalati

Paslanmaz boru flanşları

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Kaynak yapılabilir boru flanşları sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Kaynak yapılabilir boru flanşlarınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc plazma kesimi çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Kaynak yapılabilir boru flanşları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kaynak yapılabilir boru flanşları tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Kaynak yapılabilir boru flanşları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Kaynak yapılabilir boru flanşları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kaynak yapılabilir boru flanşları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Kaynak yapılabilir boru flanşları modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Kaynak yapılabilir boru flanşları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Boru flanşları kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır