Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Metal bahçe masa mangalı şöminesi ateş çukuru bahçe şöminesi barbeküsü


Kış bahçeleriniz, salonlarınız, bahçeleriniz, balkonlarınız ve hatta gittiğiniz her güzel manzarada ister ateş yapmak ister yemek yapmak için kullanabilirsiniz. Haznesi sayesinde içindeki köz ve külleri çevreye zarar vermeden rahatça temizleyebilir zahmetsizce tahliye edebilirsiniz. Gıda kullanımına uygun Paslanmaz galvanizli metal ızgara imalatlarımız ile ürüne ilave tasarımlar yaptırabilir kullanım alanınıza göre şekillendirebilirsiniz. Üretim standardı ayaklı veya orta ayak sehpa şeklindedir. Boyutları ve kulpları isteğe bağlı ilave edilir.Kent içi kullanımlı metal ürünlerimiz arasına eklediğimiz yeni ürünümüz ateş çukuru mangalı ile keyifli anlarınıza görsel ve çok amaçlı pişirme imkanları sunan ürünümüzle sizlerleyiz. Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun taşınabilir çeşitli ölçü ve ilavelerle isteğiniz doğrultusunda üretim yapmaktayız. 

paslanmaz-metal-yuvarlak-bombe-bahce-masa-somine-barbeku-mangal-izgara-odun-komur-ates-cukuru-tabagi-canagi-kasesi-tenceresi-modeli-fiyati

 

Metal ateş çukuru barbekü mangalı

paslanmaz-metal-yuvarlak-bombe-bahce-masa-somine-barbeku-mangal-izgara-odun-komur-ates-cukuru-tabagi-canagi-kasesi-tenceresi-modeli-fiyati

 

Paslanmaz ateş çukuru mangal modeli

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Ateş çukuru bahçe şöminesi barbekü mangal ocağı


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır