Metal kasa varil box konteyner devirme makinası

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

BİDON FIÇI VARİL KAZAN DEVİRME MAKİNASI 

Bidon varil fıçı kazan devirme dökme boşaltma asansörü diye de tabir edilen sektörlerin ihtiyacına yönelik olarak hidrolik ve elektrikli seçenekleri ile imalatı yapılan ürünümüz çoğunlukla gıda sektöründe tercih edilmektedir. elektrikli-paslanmaz-hidrolik-kasa-bidon-varil-box-kazan-konteyner-tank-devirme-bosaltma-dokme-cevirme-devirici-cevirici-makinasi-istasyonu-makinesi-asansoruGıda ürünü ile temasında herhangi bir sorun olmaması adına ürünümüze paslanmaz galvaniz kaplama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede ürünümüz uzun yıllar formunu koruyarak çeşitli korozyon etkilerinden korunmakta ve konulan ürünün teması ile gelebilecek zararı ortadan kaldırmaktadır.  Varil bidon fıçı kazan devirme makinamız üretimi geliştiren ve işyerinde yaralanma riskini azaltacak basit, kullanımı kolay makinelerdir. Ürün etrafına kafes sistemi yapılmak suretiyle personel dışı ulaşımı engellenmektedir. Ürünümüze sektörünüze veya çalışma koşullarınıza bağlı olarak ilaveler yapılabilmektedir. Yetkilimiz sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra önerilerde bulunmaktadır. Sabitlenen hidrolik modelleri olduğu gibi tekerlekli manuel tip seçenekleri de bulunmaktadır.

 

ÇÖP KONTEYNERİ TANKI KUTUSU DEVİRME ÇEVİRME DÖKME MAKİNASI

elektrikli-paslanmaz-hidrolik-kasa-bidon-varil-box-kazan-konteyner-tank-devirme-bosaltma-dokme-cevirme-devirici-cevirici-makinasi-istasyonu-makinesi-asansoruPlastik ve metal olarak üretilen Çöp kovası, Çöp bidonu, Çöp konteyneri, Atık Varili, Çöp Kutusu ürünlerinin en az iş gücü kullanılarak dökülmesi,boşaltılması,devrilmesi gibi amaçlar için kullanılan hidrolik ve manuel tekerlekli gibi seçenekleri bulunan Çöp kovası, Çöp bidonu, Çöp konteyneri, Atık Varili, Çöp Kutusu devirme boşaltma dökme ürünüdür. Yüzeyine kaplanan galvaniz kaplama sayesinde uzun yıllar kalitesini sürdürerek korozyondan uzaklastırılmıs korumalı olarak sizlere teslim edilmektedir. Kullanılacak alanın ve malzemenin detaylarına bağlı olarak ilave seçenekleri ile yetkılımız size tavsiyeler sunmaktadır. İstenirse hidrolik istenirse manuel istenirse elektrikli seçenekleri bulunmaktadır.

 

KASA BOX KUTU TANK DEVİRME MAKİNASI 

Kasa box konteyner kutu tank devirme boşaltma makinası plastik, metal, ahşap, alüminyum, sac vb. kasaların içerisinde bulunan ürünü boşaltmak için kullanılmaktadır. elektrikli-paslanmaz-hidrolik-kasa-bidon-varil-box-kazan-konteyner-tank-devirme-bosaltma-dokme-cevirme-devirici-cevirici-makinasi-istasyonu-makinesi-asansoruHidrolik ve elektrikli kumandalı seçenekleri bulunmaktadır. Manuel kasa asansörü olarak da adlandırılan bu istasyonun içerisinde bulunan her türlü kasadaki ürünün personelin en az iş gücü ile fabrikadaki başka bir makineye kasa boşaltması, ürün yıkaması, kasa devirmesi, kasa çeviricisi, box devirmesi, tank dökmesi, kutu boşaltması gibi güç gerektiren işleri pratik bir şekilde çözümlemesini sağlamaktadır. Palet box devirici istasyonu hem sabit hemde tekerlekli manuel olarak üretilebilmektedir. Plastik metal kasa devirme ve boşaltma makinası ürünümüz çoğunlukla gıda ve sanayi alanlarında tercih edilmektedir. Sektörün çalışma şekli, bulunduğu ortam, kullanılacak madde gibi faktörler göz önünde bulundurularak sizlere yetkilimiz en iyi seçenekleri en ekonomik şekilde sunacaktır.

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Metal kasa varil box konteyner devirme makinası sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Metal kasa varil box konteyner devirme makinasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Metal kasa varil box konteyner devirme makinası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Metal kasa varil box konteyner devirme makinası ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Metal kasa varil box konteyner devirme makinası için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Metal kasa varil box konteyner devirme makinası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Metal kasa varil box konteyner devirme makinası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Metal kasa varil box konteyner devirme makinası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Metal kasa varil box konteyner devirme makinası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Metal kasa varil box konteyner devirme makinasıkullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Metal kasa varil box konteyner devirme makinası tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Metal kasa varil box konteyner devirme makinası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Metal kasa varil box konteyner devirme makinası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Metal kasa varil box konteyner devirme makinası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Metal kasa varil box konteyner devirme makinası modelleri opsiyonlarında Metal kasa varil box konteyner devirme makinası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Metal kasa varil box konteyner devirme makinası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır