Kilitli personel güvenlik kapısı

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

 

Kilitli personel güvenlik kapısı


Kapıdan geçen kişinin arkasından otomatik olarak kapanarak güvenli bir çalışma ortamı yaratır. Sistem kendini sıfırlar ve işçinin bir pala veya zinciri değiştirmesini gerektirmez. Merdiven erişim noktaları ve tavan kapakları gibi alanları korumak için endüstriyel güvenlik kapıları kullanılır. Endüstriyel emniyetli kilitli yaylı güvenlik kapısı ayrıca tamamen galvanize edilmiştir, maksimum korozyon direnci sağlar ve kapının neredeyse her türlü çalışma ortamında on yıllarca düzgün çalışmasını sağlar. Dahili ve harici uygulamalar için kalıcı tehlike koruması sağlamak üzere tasarlanan sabit endüstriyel emniyet kapısı, çatılardan, merdivenlerden, merdiven erişim noktalarından ve düzenli bakım ve incelemenin gerekli olduğu diğer kısıtlı alanlardan düşme olasılığını azaltır.Sabit tip emniyetli kapı etkili, kurulumu kolay, düşmeye karşı koruma çözümüdür.

endustriyel-depo-sanayi-yayli-otomatik-kilitli-guvenlik-personel-emniyet-iskele-merdiven-salincak-kapisi-fiyati-modelleri

 

Personel güvenlik kapısı

endustriyel-depo-sanayi-yayli-otomatik-kilitli-guvenlik-personel-emniyet-iskele-merdiven-salincak-kapisi-fiyati-modelleri

 

Depo hangar personel kapısı

endustriyel-depo-sanayi-yayli-otomatik-kilitli-guvenlik-personel-emniyet-iskele-merdiven-salincak-kapisi-fiyati-modelleri

Kendinden kilitli güvenlik kapısı

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Kilitli personel güvenlik kapısı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Kilitli personel güvenlik kapısının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Kilitli personel güvenlik kapısı garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Kilitli personel güvenlik kapısı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Kilitli personel güvenlik kapısı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kilitli personel güvenlik kapısı standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Kilitli personel güvenlik kapısı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Kilitli personel güvenlik kapısı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Kilitli personel güvenlik kapısı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Kilitli personel güvenlik kapısı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kilitli personel güvenlik kapısı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Kilitli personel güvenlik kapısı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Kilitli personel güvenlik kapısı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kilitli personel güvenlik kapısı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Kilitli personel güvenlik kapısı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Kilitli personel güvenlik kapısı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Kilitli personel güvenlik kapısı


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır