Hazır alçı sıva makinası

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Hazır alçı sıva makinası, sıvama makineleri  imalatı


Kaliteli  elektrik donanımı , dayanıklı konstrüksiyon yapısı ve özen gösterilmiş  işçiliği  ile  en zorlu  şantiye ortamlarında  yüksek performans alabileceğiniz profesyonel hazır alçı sıva makinesidir.    pompalamaya uygun  hazır harç karışımları  ile yapıların iç ve dış cephe sıvalarını , izolasyon sıvalarını püskürtme , yapıştırıcı harçını yüzeye sıvama   gibi  işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.  makine üzerinde  5x4 mm TTR  elektrik kablosu
0,75 kw  su pompası
5,5 kw  redüktörlü motor
6 bar  basınçta 250 lt/dak kapasiteli  kompresör
Ø 10 mm 10 bar dayanımında    10 metre  hortum
1"  püskürtme  tabancası
1"  su  hortumu
Ø 25 mm 40 bar dayanımında    10 metre  hortum
karıştırma mili
temizleme elemanları ( harbi, temizleme topu  )

hazir-alci-siva-makinasi

Alçı sıva makinası

hazir-alci-siva-makinasi

Alçı sıva makinası

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Hazır alçı sıva makinası sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Hazır alçı sıva makinasınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Hazır alçı sıva makinası çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Hazır alçı sıva makinası çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Hazır alçı sıva makinası çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Hazır alçı sıva makinası çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Hazır alçı sıva makinası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Hazır alçı sıva makinası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Hazır alçı sıva makinası çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Hazır alçı sıva makinası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Hazır alçı sıva makinası tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Hazır alçı sıva makinası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Hazır alçı sıva makinası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Hazır alçı sıva makinası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Hazır alçı sıva makinası modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Hazır alçı sıva makinası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Hazır alçı sıva makinası kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır