Ctp kompozit ızgara

Plastik ızgaralar Ctp kompozit platform ızgara


Özellikle asitli kimyasal ve tuzlu su ortamının yoğun korozif etkisinden dolayı plastik ctp ızgaraların kullanılması ömür açısından avantaj sağlamaktadır. Farklı bileşenlerden oluşturulan bu kompozit ızgaralar denizcilik sektöründe gemi, yat içinde , su arıtma sektöründe , kaplama tesislerinde asit havuzlarının önünde, elektriksel yalıtkanlıktan dolayı pano önlerinde paspas olarakta kullanılabilmektedir.

ctp-kompozit-platform-izgara-imalati

Ctp platform kompozit ızgara

 
ctp-kompozit-platform-izgara-imalati

Ctp platform kompozit ızgara

 
ctp-kompozit-platform-izgara-imalati

Ctp platform kompozit ızgara

 
ctp-kompozit-platform-izgara-imalati

Ctp platform kompozit ızgara

 
Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Ctp kompozit ızgara sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Ctp kompozit ızgaranin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Ctp kompozit ızgara çeşitleri garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Ctp kompozit ızgara çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Ctp kompozit ızgara çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Ctp kompozit ızgara çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Ctp kompozit ızgara çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Ctp kompozit ızgara çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Ctp kompozit ızgara çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Ctp kompozit ızgara kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Ctp kompozit ızgara tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Ctp kompozit ızgara detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Ctp kompozit ızgara çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Ctp kompozit ızgara içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Ctp kompozit ızgara modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Ctp kompozit ızgara kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Ctp kompozit ızgara kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları