Çelik tesisat kollektörü

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Çelik kollektor borusu imalatı


Çelik kollektörler , bina mekanik su,  yangın söndürme , akaryakıt , propan gaz , buhar ,  tesisatlarında ana hattan tali hatlara eşit basınç ve debide akışkan dağıtımın olması  için  kullanılmaktadır. Çok pompalı hidrofor sistemlerinde hidrofor  pompa kollektörleri , hidrofor pompa şaseleri , hidrofor tankları  komple paket olarak  imalatı yapılabilmektedir. Su gurubunda korozyonunun önüne geçmek için  hidrofor pompa kollektörü nü paslanmaz çelik malzemeden yapılması    kesin çözümdür.Firmamız,  tecrübeli teknik elemanları ve 600 mm çapına kadar  cnc boru  kesim / işleme makinası ile karbon çelik , paslanmaz çelik kollektör imalatı  yapmaktadır.   Tali boru elemanları uçlarına   boru kurt ağzı açma yöntemi ile ana boruya tam oturmaktadır.  firmamızdaki  kaynak otomasyon robotları ile  kaynaklar otomatik yapılmaktadır. Cnc boru kesme makinası ile   delikli kollektör boru  imalatı da yapmaktayız. 48-600 mm arasında 50 mm et kalınlığına kadar  boruların kollektör  deliklerini ve boru kurt ağzı açma işlemini yapıyoruz. 600 mm çapından daha büyük kollektör hattı  boruları  önce cnc sac kesim makinalarında kesildikten sonra  silindir bükme  makinasında bükülerek  büyük çaplı boru haline gitirilmektedir.  büyük çaplı  boruların kaynakları tozaltı kaynak yöntemi ile yapılmaktadır.

yangin-sondurme-hidrofor-su-pompasi-tesisati-kollektoru_sasesi

Çelik tesisat kollektörü

yangin-sondurme-hidrofor-su-pompasi-tesisati-kollektoru_sasesi

Çelik tesisat kollektörü

yangin-sondurme-hidrofor-su-pompasi-tesisati-kollektoru_sasesi

Çelik tesisat kollektörü

yangin-sondurme-hidrofor-su-pompasi-tesisati-kollektoru_sasesi

Çelik tesisat kollektörü

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Çelik tesisat kollektörü sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Çelik tesisat kollektörü, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Çelik tesisat kollektörü çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Çelik tesisat kollektörü çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Çelik tesisat kollektörü çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Çelik tesisat kollektörü çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.Çelik tesisat kollektörü ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Yangın kollektoru borusu çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Yangın kollektoru borusu çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Yangın kollektoru borusu kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Yangın kollektoru borusu tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Yangın kollektoru borusu detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Yangın kollektoru borusuçeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Yangın kollektoru borusu içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Yangın kollektoru borusu modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir.Yangın kollektoru borusu kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Çelik tesisat kollektörü kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır