Tripod personel adam kurtarma vinci

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

 

Tripod personel adam kurtarma vinci


Personel kurtarma, kaldırma, indirme, yükseltme gibi gereksinimler için kullanılan tripod adam kurtarma konstrüksiyonu üzerinde bulunan makara sistemi sayesinde çelik halat sistemi ve kancalar vasıtasıyla hem yardımcı personele hemde inecek olan personele güvenli bir çalışma ortamı yaratır. Zemini tripodu sağlam şekilde açıp kurmaya müsait olan tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Üründe zorunlu ve gerekli olan tüm sertifikalar alınıp iş güvenliği prosedürlerine uygun ilavelerle satışa sunulmuştur. Tripod sisteminin boyutları istekler doğrultusunda şekillendirilmektedir. Zemini tripodu sağlam şekilde açıp kurmaya müsait olan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

3-uc-ayakli-halatli-tripod-tripot-adam-insan-kuyu-kuyuya-indirme-cikarma-kurtarma-irgat-vinc-vinci-vincleri-ayagi-sistem-modeli-fiyati

 

Personel indirme vinci

3-uc-ayakli-halatli-tripod-tripot-adam-insan-kuyu-kuyuya-indirme-cikarma-kurtarma-irgat-vinc-vinci-vincleri-ayagi-sistem-modeli-fiyati

 

Tripod adam kurtarma vinci

3-uc-ayakli-halatli-tripod-tripot-adam-insan-kuyu-kuyuya-indirme-cikarma-kurtarma-irgat-vinc-vinci-vincleri-ayagi-sistem-modeli-fiyati

 

Tripot personel vinçleri

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Tripod personel adam kurtarma vinci sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Tripod personel adam kurtarma vincinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Tripod personel adam kurtarma vinci garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Tripod personel adam kurtarma vinci çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Tripod personel adam kurtarma vinci çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kilitli personel güvenlik kapısı standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Tripod personel adam kurtarma vinci çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Tripod personel adam kurtarma vinci çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Tripod personel adam kurtarma vinci çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Tripod personel adam kurtarma vinci kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Tripod personel adam kurtarma vinci tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Tripod personel adam kurtarma vinci detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Tripod personel adam kurtarma vinci çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Tripod personel adam kurtarma vinci içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Tripod personel adam kurtarma vinci modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Kilitli personel güvenlik kapısı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Tripod personel adam kurtarma vinci


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır