Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Metal malzeme dolabı çeşitleri


Malzeme dolapları endüstriyel işletmeleriniz ve iş yerlerinizde istifleme, saklama ve depolama amaçlı kullanılmaktadır. Kullanılacak alan ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilerek profesyonel olarak modellenmektedir. Kısa malzeme dolapları, uzun malzeme dolapları, kapaklı malzeme dolapları, tekerlekli malzeme dolapları, geniş temizlik malzeme dolapları, çekmeceli malzeme dolapları, panolu malzeme dolapları, 2, 3, 4, 5, katlı malzeme dolapları, avadanlık malzeme dolapları, dosya ve katalog malzeme dolapları, soyunma malzeme dolabı vb.. çeşitli kullanım amaçları için üretimlerimiz mevcuttur. Ağır yükler için farklı dolap modelleri bulunmaktadır. Sanayi sahalarında parça stoklama, alet saklama, ürün istifleme, malzeme sıralama gibi faaliyetler içinde tercih edilmektedir. Boya, galvaniz kaplama, boyut ve renk seçenekleri isteğe bağlı eklenmektedir. İsteğe bağlı olarak dolap rafları sabit veya ayarlanabilir şekilde üretilmektedir. Malzeme dolaplarında isteğe bağlı özel çekmece grupları üretilebilir. Kilit sistemi mevcuttur. Ürün çeşitlerimiz metal yapısı sebebiyle uzun ömürlüdür. Metal ve kilitli yapısı sayesinde güvenli saklama ve depolama imkanı sunmaktadır.

malzeme-alet-parca-ekipman-makine-saklama-asma-siralama-dolabi-malzeme-dolaplari-fiyat

Malzeme dolabı

cnc-takim-mors-tutucu-bolmeli-dolap-cesitleri

Cnc takım dolabı

Takım dolabı

alet-aski-panolu-kapakli-cekmeceli-kilitli-malzeme-saklama-sergileme-takim-dolabi

Askı panolu takım dolabı

atese-dayanikli-dosya-dergi-kitap-evrak-saklama-stoklama-sergileme-kilitli-guvenlikli-dolap-cesitleri

Yangına dayanıklı dosya dolabı

Tehlikeli-yanici-madde-tibbi-malzeme-saklama-dolabi-kilitli-medikal-dolaplari

Kimyasal malzeme dolabı

personel-calisan-temizlik-malzeme-saklama-dolabi-alet-makina-kabini

Temizlik dolabı

elektronik-ekipman-malzeme-makina-saklama-dolabi-modelleri

Elektronik ekipman dolabı

Çalışma tezgahı çeşitleri


Çalışma tezgahları fabrikalarda, tamirhanelerde, işletmelerinizde bulunması gereken hertürlü çalışma alanlarında, montaj, servis, bakım, üretim, arge için kullanıma elverişlidir.  Tezgah altlarında çekmece kombinasyonları isteğe göre üretilebilir. Tezgahlara askı panosu, elektrik panosu, florasan lamba, mengene ilave edilebilir. Çalışma tezgahları tüm el aletlerinizi, takımlarınızı ve çalışmalarınızı üzerinde aynı anda taşıyabileceğiniz, çalışmalarınızı üzerinde rahatça yapabileceğiniz, genel iş yapısını hızlandıran ve kolaylaştıran ekipmandır. Çalışma tezgahları ile birlikte, ekipmanlarınız hem daha güven de olacak hem de iş yerinizdeki karmaşık ,dağınık görüntü son bulacaktır. Çalışma tezgahları firmamız tarafından çizilmelere ,darbelere karşı daha dayanıklı hale gelip, uzun seneler boyunca kalitesini muhafaza edicek şekilde tasarlanmıştır. Standart veya özel ebat çalışma tezgahı üretimi yapılmaktadır.

cekmeceli-endustriyel-calisma-tezgahi

Çekmeceli çalışma tezgahı

Panolu çalışma tezgahı

dolapli-cekmeceli-panolu-calisma-tezgahi

Dolaplı çalışma tezgahı

Ambalaj paketleme tezgahı

Takım asma panoları


Takım asma panolarımızda 10×10 kare delikler bulunmaktadır. Yan yana monte edilebilmesi için oluşturulan ortak ölçüler sayesinde, panolarımızın enine ve boyuna monte edilebilme olanağı sağlanmıştır. Tamamen endüstriyel kullanıma uygundur. Takım Asma Pano Sistemi, sayıları her geçen gün artan özel el aletlerinin sistematik bir şekilde yerleştirilmesi için tasarlanmış metal mobilya sistemidir. Anahtar formlu deliklerin simetrik yapısı sayesinde birbirine eklenen panolar bütünlük arz eder. 

Alet askı panosu

alet-aski-panosu-aski-demiri-cesitleri

Askı kancası

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları


 

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz, uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Metal malzeme dolabı ve çalışma tezgahları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Demonte Çalışma Tezgahları
Elektrik Elektronik Çalışma Tezgahları
Takım Arabaları
Çekmece Kesonları
Mors Tutucu Dolap ve Arabaları
Malzeme dolapları
Bilgisayar ve Operatör Dolapları
Avadanlık Stand ve Dolapları
Raf Sistemlerı
Askı Aparatları
Profil Çalışma Tezgahları
Modüler Çalışma Tezgahları

profil çalışma tezgahı
cnc takım dolabı
çalışma tezgahları
Profesyonel Çelik Çalışma Tezgahları
atölye dolabı
Çelik Dolaplı Çalışma Masası
metal çalışma masası
endüstriyel takım sehpası

 

 

Hareketli takım dolabı
metal takım dolabı

endüstriyel malzeme dolabı
Malzeme Dolabı
Takım dolabı
takım çantaları ve atölye dolapları
Çekmeceli Takım Dolabı
Çelik Metal Malzeme Dolapları
Soyunma Dolabı
Alet dolabı
takım dolabı
alet asma panolu dolap
Çekmeceli Panolu Takım Dolabı
Çekmeceli Askı Panolu Takım Dolabı
Endüstriyel takım dolabı
Endüstriyel malzeme dolabı
Camlı Dosya Malzeme Dolabı
Çelik malzeme dolapları
Malzeme ve Ayakkabı Dolabı
Kimyasal Malzeme Dolabı 
Çelik Dosya Dolabı
Okul Sınıf Dolapları
Emanet Dolabı
Temizlik Dolabı

 

Çelik montaj masası
Çelik paketleme ünitesi
paketleme tezgahı
kolileme sehpası
çekmeceli takım tezgahı
delikli panolu takım ünitesi
çekmeceli çalışma tezgahı
cnc takım dizme tezgahı
sanayi takım tezgahı
çalışma tezgahı panosu
çalışma tezgahı askı demiri
çalışma tezgahı nedir
takım tezgahı nerede kullanılır
takım tezgahı kurulumu
Profesyonel endüstri ekipmanları
Endüstri grup takım tezgahı
Çelik Öğretmen Dolabı
Çelik Personel Dolabı
Çelik Soyunma Dolabı
Ekonomik Soyunma Dolapları

error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır