Kitap dosya taşıma arabası

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Kitap dosya taşıma arabası


Ofis veya endüstriyel alanlarda kitap dosya paylaşımı için evrakların kolay taşınması transfer edilmesi için kullanılan metal taşıma arabası çeşididir

kitap-dosya-evrak-aktarma-metal-tasima-arabasi-arabalari-paleti-sehpasi-fiyati
kitap-dosya-evrak-aktarma-metal-tasima-arabasi-arabalari-paleti-sehpasi-fiyati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Kitap dosya taşıma arabası  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Kitap dosya taşıma arabasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Kitap dosya taşıma arabasıgaranti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Kitap dosya taşıma arabasının ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Kitap dosya taşıma arabası için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kitap dosya taşıma arabası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Kitap dosya taşıma arabası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Kitap dosya taşıma arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Kitap dosya taşıma arabası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Kitap dosya taşıma arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kitap dosya taşıma arabası tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Kitap dosya taşıma arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Kitap dosya taşıma arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kitap dosya taşıma arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Kitap dosya taşıma arabası modelleri opsiyonlarında Kitap dosya taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Kitap dosya taşıma arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Kitap dosya taşıma arabası kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır