Güvenlik bariyeri

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Makine, raf, duvar , kolon köşe   için  forklift  koruyucu  bariyerleri
polis emniyet güvenlik barikatları


 Güvenlik bariyerleri kullanılacağı alana yönelik istekler doğrultusunda şekillenmektedir

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-guvenlik-bariyeri-korkuluk-cit-direk-barikat (7)

Güvenlik bariyeri

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-guvenlik-bariyeri-korkuluk-cit-direk-barikat (7)

Güvenlik bariyeri

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-guvenlik-bariyeri-korkuluk-cit-direk-barikat (7)

Güvenlik bariyeri

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-guvenlik-bariyeri-korkuluk-cit-direk-barikat (7)

Güvenlik bariyeri

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Güvenlik bariyeri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Güvenlik bariyerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Güvenlik bariyeri çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Güvenlik bariyeri çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Güvenlik bariyeri çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Güvenlik bariyeri çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.Güvenlik bariyeri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Güvenlik bariyeri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Güvenlik bariyeri çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Güvenlik bariyeri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Güvenlik bariyeri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Güvenlik bariyeri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Güvenlik bariyeri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Güvenlik bariyeri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Güvenlik bariyeri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Güvenlik bariyeri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Güvenlik bariyeri kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır