Asma kat palet yükleme kapısı

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

 

Döner asma kat güvenli ürün yükleme boşaltma korkuluğu


Fabrika, depo, hangar, sanayi, endüstriyel kargo gibi birçok alanda çeşitli lift ürünleri ile paketin kaldırılması suretiyle asma kata yerleştirilen ve yine konulan ürünün personelin düşme riskini ortadan kaldıracağı şekilde platform kolunu indirip kaldırarak kapı oluşturacağı ve ürünü güvenli bir şekilde yüksekten düşme riski bulunmadan alabileceği arakat, asma kat, asansör, balkon gibi alanlarda kullanabileceği döner güvenli asma kat personel platformu olarak kullanılmaktadır. Forklift gibi çeşitli lift ürünlerinin ürünleri asma kata çıkardıktan sonra personelin asma kattan alabilmesi için önünün açık olması gerekmektedir. Asma kat güvenlik kapılı platformumuz bu çalışma esnasında asma katın kenarına yerleştirilerek hem korkuluk görevi görmekte hemde açılıp kapanarak ürünün personele ulaşmasını sağlamaktadır. Paslanmaz ürün çeşitliliğimize eklenen yeni ürünümüz eksenli dönme özelliğine sahip sahalarda personelin güvenlik ihtiyacını karşılacak tasarımı ihtiyaca yönelik özelliklerle donatılabilen pivot olarakda adlandırılan asma kat güvenlik platformudur

Paslanmaz-platform-endustriyel-depo-fabrika-sanayi-asma-kat-arakat-doner-oynar-calisma-emniyet-guvenlik-personel-urun-yukleme-bosaltma-kapisi-standi-platformu-korkulugu-pivot-fiyati-2.jpg

Asma kat pivot profil aparatı

Paslanmaz-platform-endustriyel-depo-fabrika-sanayi-asma-kat-arakat-doner-oynar-calisma-emniyet-guvenlik-personel-urun-yukleme-bosaltma-kapisi-standi-platformu-korkulugu-pivot-fiyati-2.jpg

Asma kat döner güvenlik platformu

Paslanmaz-platform-endustriyel-depo-fabrika-sanayi-asma-kat-arakat-doner-oynar-calisma-emniyet-guvenlik-personel-urun-yukleme-bosaltma-kapisi-standi-platformu-korkulugu-pivot-fiyati-2.jpg

Asansör personel platformu

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Asma kat palet yükleme kapısı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Asma kat palet yükleme kapısının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Asma kat palet yükleme kapısı garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Asma kat palet yükleme kapısı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Asma kat palet yükleme kapısı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Asma kat palet yükleme kapısı standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Asma kat palet yükleme kapısı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Asma kat palet yükleme kapısı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Asma kat palet yükleme kapısı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Asma kat palet yükleme kapısı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Asma kat palet yükleme kapısı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Asma kat palet yükleme kapısı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Asma kat palet yükleme kapısı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Asma kat palet yükleme kapısı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Asma kat palet yükleme kapısı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Asma kat palet yükleme kapısı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Asma kat palet yükleme kapısı


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır