Japon tipi el arabası

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Japon tipi el arabası


Firmamız çift Tekerlekli el arabaları konusunda sektörde lider üretici ve tedarikçidir. Çift tekerlekli el arabaları yoğun ve ağır şartlarda kolay malzeme taşınması için  özellikle inşaat sektöründe engebeli alanlarda kullanılmaktadır. Bu arabalar sağlam , kauçuk havalı tekerleklerle donatılmıştır.  Ağır yük taşıma kapasitesi ve basit tasarımı vb.  benzersiz özellikleri ile  tanınırlar. Ayrıca, bu çift tekerlekli el arabası  doğru sonuç, mükemmel performans , düşük bakım gibi olağanüstü özellikleri  sayesinde  kesinlikle endüstride, çiftliklerde, bağ bahçe alanlarında, inşaatlarda  kullanılabilmektedir.

cift-tekerlekli-japon-tipi-el-arabasi

Japon tipi el arabası

cift-tekerlekli-japon-tipi-el-arabasi

Japon tipi el arabası

cift-tekerlekli-japon-tipi-el-arabasi

Japon tipi el arabası

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Japon tipi el arabası sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Japon tipi el arabasınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Japon tipi el arabası çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Japon tipi el arabası çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Japon tipi el arabası çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Japon tipi el arabası çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Japon tipi el arabası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Japon tipi el arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Japon tipi el arabası çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Japon tipi el arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Japon tipi el arabası tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Japon tipi el arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Japon tipi el arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Japon tipi el arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Japon tipi el arabası modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Japon tipi el arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Japon tipi el arabası kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır