Parçalı sac büküm kaynaklı büyük dirsek imalatı

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Parçalı sac büküm kaynaklı büyük dirsek imalatı


 

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her kaynaklı büyük dirsek sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda kaynaklı büyük dirsekin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Kaynaklı büyük dirsek çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. MühendislerimizKaynaklı büyük dirsek nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Kaynaklı büyük dirsek çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kaynaklı büyük dirsek çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.Kaynaklı büyük dirsek çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Kaynaklı büyük dirsek çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Kaynaklı büyük dirsek çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Kaynaklı büyük dirsek kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kaynaklı büyük dirsek tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Kaynaklı büyük dirsek detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Kaynaklı büyük dirsek çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kaynaklı büyük dirsek içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Kaynaklı büyük dirsek modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Kaynaklı büyük dirsek kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Parçalı sac büküm kaynaklı büyük dirsek kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır