Kimyasal atık konteyneri

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

 

Tehlikeli Kimyasal Kontamine endüstriyel evsel tıbbi atık depolama saklama konteyneri


Üretimini yaptığımız kimyasal atık konteynerleri, kontamine atık kovası, kontamine atık konteyneri farklı ortamlarda kullanılan bakım malzemesi atıkları, temizleme ürünleri atıkları, tıbbı atıklar, yağ, uçucu madde kapları, elektronik atıklar, geri dönüştürülebilir ürünler, akışkan kimyasallar vb. kimyasal maddelerin doğaya zararını engelleyen Tehlikeli atık konteyner yönetimi ile atığın kaynağında azaltılması, özelliğine göre ayrılması, toplanması , geçici depolanması , ara depolanması , geri kazanılması, taşınması  ve bertarafını içeren bir ürün alternatifidir. Atık; kullanılmış, artık istenmeyen ve çevre için zarar oluşturan her türlü maddeye denir. Atık çeşitleri ile birikimi konusunda orantılı olarak birçok tehlikeli atık konteyneri çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kimyasal, radyoaktif, nükleer, tehlikeli atık gibi maddelerin muhafaza edilmeleri üzere özel konteyner tipleri bulunur. Kimyasal içerik bileşenlerinin ortam muhafazasını sağlamak için kullanım amacına göre ham madde seçimi çok önemlidir. Kontamine Konteyner üzerinde tehlikeli madde içerik belirtilmesi ve işletme sahiplerinin, tehlikeli atık konteynerlerinin çalışma tesisleri ile binalardan uzak mekanlara yerleştirme zorunluluğu imalat seçeneklerini özelleştirmenizi sağlamaktadır. Atıkların kategorilerine göre Bazı atıkların günlük olarak fabrika dışarısına çıkarılmaları zorunluyken, bazıları 180 gün boyunca tehlikeli konteyner içerisinde saklanabilirler. Konteynerların boyut ve şekilleri saklama koşullarına göre mühendisler tarafından çözümlenmektedir. Atıklar doğayı ve doğal hayat yaşam koşullarını etkileyecek düzeyde ise yine üretimini yaptığımız büyük konteyner içerisinde bulunacak küçük saklama tankı/kabı/varili/konteyneri ile özel olarak sınıflandırılmalı saklama koşulları bu şekilde sağlanmalıdır. Biyolojik ve kimyasal çalışma alanlarında saklama koşulları çok önemlidir. Atıkların belli derecelerde saklanması ve belli koşullarda teması gerekmektedir. Galvaniz kaplamalı olarak ürettiğimiz konteynerlarımız madde teması ve hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı ve korozyon riski olmadan sizlere teslim edilmektedir. Kimyasal atıklar için üretimini yaptığımız sıvı ve yağ toplama küveti ürünümüzü de konteyner içine ekleyebilir yahut ayrıca satın alabilirsiniz. Model ve özel üretim atık konteynerlarımız için lütfen iletişime geçiniz.  Endüstriyel tesis ve alanlarda sıklıkla karşılaşılan iş güvenliği açıklarını kapatmak, prosedürlere uygun çeşitli imalatlar tasarlamak görevini profesyonel üretim kadromuz ve makinalarımız ile sizlere en iyiyi en kaliteli ve ihtiyaca uygun şekilde üretmeyi görev edinmiş bulunmaktayız.

tehlikeli-kimyasal-endustriyel-evsel-tibbi-atik-depolama-saklama-biriktirme-saklama-kontamine-kontaminasyon-konteyneri-imalati-modelleri-fiyati

Kimyasal Atık Konteyneri

tehlikeli-kimyasal-endustriyel-evsel-tibbi-atik-depolama-saklama-biriktirme-saklama-kontamine-kontaminasyon-konteyneri-imalati-modelleri-fiyati

Paslanmaz Atık Konteyneri

tehlikeli-kimyasal-endustriyel-evsel-tibbi-atik-depolama-saklama-biriktirme-saklama-kontamine-kontaminasyon-konteyneri-imalati-modelleri-fiyati

Atık depolama konteyneri

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Kimyasal atık konteyneri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucundaKimyasal atık konteynerinın, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Kimyasal atık konteyneri garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Kimyasal atık konteyneri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Kimyasal atık konteyneri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kimyasal atık konteyneri standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Kimyasal atık konteyneri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Kimyasal atık konteyneri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Kimyasal atık konteyneri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Kimyasal atık konteyneri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kimyasal atık konteyneri tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Kimyasal atık konteyneri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Kimyasal atık konteyneri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kimyasal atık konteyneri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Kimyasal atık konteyneri modelleri opsiyonlarında Kimyasal atık konteyneri ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Kimyasal atık konteyneri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Kimyasal atık konteyneri kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır