Tabanı açılır konteyner

AÇILIR  TABANLI KONTEYNER


Açılır tabanlı konteyner , hurda parçalarınızı toplamada, taşımada, stoklamada ve dökmede her detayı profesyonelce düşünülerek dizayn edilmiş ürünlerimiz arasındadır.

tabani-acilir-tabanli-konteyner-kasa (1)
tabani-acilir-tabanli-konteyner-kasa (1)
tabani-acilir-tabanli-konteyner-kasa (1)
CE Sertifikalı

Açılır tabanlı konteyner kasa için temel konu güvenliktir.  Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin açılır tabanlı konteyner kasastandardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Açılır tabanlı konteyner kasa çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştı

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Tabanı açılan konteyner sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik yüklemelere tabi tutulmaktadır.  Bu yüklemeler sonucunda tabanı açılan konteyner in kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları ve taşıyıcı kancaları test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Forklift tabanı açılan konteyner garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Forklift tabanı açılan konteyner nin ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

Uygun Fiyat Politikası

Biz altı açılır konteyner ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Altı açılır konteynerçeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı poltikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Forklift vb..  çeşitli kaldırma makinelerinin olması ve kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde açılır tabanlı konteyner tasarladılar.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Açılır tabanlı konteyner kasa forklift vb.. her türlü kaldırma makinesine göre detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Açılır tabanlı konteyner kasanin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Açılır tabanlı konteyner içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Foklift açılır tabanlı konteyner kasa modelleri opsiyonlarında  forklift makinasına ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurulumları hızlı ve emniyetlidir. Foklift açılır tabanlı konteyner kasa kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

AÇILIR TABANLI KONTEYNER KASA KULLANIM ALANLARI