Yakıt tankı

AKAR , YAKIT  , MAZOT , MOTORİN , YAĞ , ISITICILI , FUEL  OİL , TANKI   İMALATI


akaryakit-fuel-oil-tanki-imalatiFuel oil , mazot , motorin , yağ ,  gaz yağı  vb..  petrol türevi yanıcı  akaryakıt maddelerin güvenli bir şekilde depolanmasında  yakıt tankları / deposu / kazanı  kullanılır.Yer altı akar  yakıt tankı / tankları veya yer üstü akaryakıt tankı / tankları  olarak imalatı yapılabilir.Yakıt tankı ,  deformasyon , delinme  vb.. zorlayıcı iç ve dış etkilere karşı  mukavemet hesapları yapılır ve bu değerlere göre uygun cidar kalınlıkları belirlenir.  imal usullerine uygun imalatı yapılır. Hidrostatik teste tabi tutulup,  son kontrolleri yapılarak  müşteriye teslim edilir.yakıt depolama tankları,  müşteri istegine göre  boyalı , galvaniz (çinko)  kaplı  veya  paslanmaz çelik ( krom )  imalatı yapılabilir.yakıt seviye göstergesi  mekanik  veya dijital yapılabilir.  dijital  sinyaller kontrol odasına kadar götürülerek  seviye çok uzak noktalarda görülebilir.  sinyal verileri  çeşitli kontrol sistemlerine aktarılabilir.yakıt tankı / deposu / kazanı  temizliği  için  tank üstüne adam giriş menhol kapağı / kapakları  ,  tank altında ise  boşaltma vanası  flanşı  vardır.personel  dışındaki kişilerin, yakıt tanklarından   izinsiz yakıt almalarını engellemek ve techizatı  korumak için tank ile yekpare  kabin imalatlarıda yapılmaktadır. Görevli  çalışma saatleri dışında tank önündeki  kabini kilitleyebilir.akaryakıtların  taşınması için  kamyon üzerine  Fuel-oil , mazot  yakıt tankeri  yapılmaktadır.Şantiye saha alanlarında iş makineleri için  mobil / seyyar  akaryakıt / mazot  tankları imalatı yapılmaktadır.akaryakıt tankları fiyatı / fiyatlarıkonusunda firmamızı arayınız.

 akaryakit-fuel-oil-tanki-imalati akaryakit-fuel-oil-tanki-imalati

DELİNMEYE-ÇATLAMAYA-KOROZYONA KARŞI   DAHA DAYANIKLI  YAKIT TANKI İSTEYEN MÜŞTERİLERE   TS EN 12285-1  ( TS 712 )     KALİTESİNİN  DAHA  ÜSTÜNDE BİR KALİTEYLE  İMALAT YAPILMAKTADIR. FİYATLARIMIZ  DAHA UZUN ÖMÜRLÜ TANKLARIN FİYATLARIDIR. 

YAKIT TANKI FİYATLARI  ( İNDİRİMLİ  FİYATLAR İÇİN  TEKLİF  İSTEYİNİZ )

AŞAĞIDAKİ   TS EN 12285-1 ÖZELLİKLERİNDE  UYGUN  FİYATLI  TANKLAR İÇİN    info@karmametal.net   ADRESİNE MAİL ATARAK  TEKLİF  İSTEYİNİZ..

akaryakit-fuel-oil-tanki-imalati