Forklift personel taşıma sepeti

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Forklift Personel Kaldırma Sepeti


Fabrikaların , alışveriş merkezlerinin , spor komplekslerinin duvarında, tavanında  veya  herhangi  yüksek yerlerinde boya yapma , lamba değişimi , elektrik tamiri, çatı onarımı , boru tesisatı tamiri , temizlik vb.. durumlarda  forklift  iş makinenizi bakım  platformu  olarak  kullanabilirsiniz.Fabrika Depo , Lojistik  - kargo  depo  alanlarında  yüksek raflara  ürün yerleştirme, ürün alma veya ürün  sayımlarında  personelin  yüksekliğe çıkması gerektiğinde   forklift sepeti güvenle  kullanılabilmektedir. forklift  personel kaldırma sepeti,   forklifti  olan  her firmanın her zaman  kullanabileceği bir üründür.

forklift-personel-insan-adam-tasima-kaldirma-calisma-yuk-vinc-yükseltme-sepeti-platformu-kafesi-is-guvenlik-guvenligi-yonetmeligi-fiyati-fiyatlari-katlanabilir
forklift-personel-insan-adam-tasima-kaldirma-calisma-yuk-vinc-yükseltme-sepeti-platformu-kafesi-is-guvenlik-guvenligi-yonetmeligi-fiyati-fiyatlari-katlanabilir
forklift-personel-insan-adam-tasima-kaldirma-calisma-yuk-vinc-yükseltme-sepeti-platformu-kafesi-is-guvenlik-guvenligi-yonetmeligi-fiyati-fiyatlari-katlanabilir
forklift-personel-insan-adam-tasima-kaldirma-calisma-yuk-vinc-yükseltme-sepeti-platformu-kafesi-is-guvenlik-guvenligi-yonetmeligi-fiyati-fiyatlari-katlanabilir
CE Sertifikalı

Forklift  personel kaldırma sepeti için temel konu güvenliktir.  Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin insan taşıma sepeti standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Forklift insan taşıma sepeti ürünlerimize,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her forklift sepeti  sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik yüklemelere tabi tutulmaktadır.  Bu yüklemeler sonucunda  sepetin güvenlik bariyerleri, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, sepetin forklift çatalına bağlantı mekanizmaları test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Forklift sepetleri garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Forklift sepetlerini ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği  modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

Uygun Fiyat Politikası

Biz forklift sepeti ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Forklift sepetleri  çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı poltikası oluşturuyoruz.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Forklift personel kaldırma sepetleri,  forklift, akülü istif maknesi, reach truck, telehandler vb. her türlü kaldırma makinesine göre detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Farklı Model Çeşitliliği

Forklift, reach truck, akülü istif makinesi, telehandler vb.  çeşitli kaldırma makinelerinin olması ve kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde forklift personel sepetleri tasarladılar. Bu modellerin de katlanabilir model, sabit model, ral kodu renk seçenekleri,  galvaniz kaplama, takım kutusu opsiyonları vardır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Forklift insan taşıma sepeti çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir forklift güvenlik sepeti içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Forklift insan taşıma sepetleri modelleri opsiyonlarında  akülü istif kaldırma makinasına, reach truck yükseltme makinasına ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Personel yükseltici sepetlerin kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Forklift Sepeti Kullanım Alanları

Depolarda raftan sipariş toplama

CE belgeli forklift personel kaldırma güvenlik sepeti, depolarda raflardan sipariş toplama sürecinin iyileştirilmesi için var olan kaldırma makinenizle birlikte kullanmak güvenli ve ekonomik bir yöntemdir.

Yüksekte boya, badana yapımında

CE markası vurulmuş bir forklift çalışma iş güvenlik sepeti, yüksekte boya, badana işlerinin yapılmasında yükseğe erişimde merdiven kullanımından daha güvenli bir ekipmandır.

Fabrika tavanında tesisat çalışması

forklift çatalı çalışma platformu kafesi, fabrika içinde tavanlarda lamba değişimi, elektrik kablo kanalı ve  yangın su  tesisatı çekilmesi  işlerinde, çatının alttan onarım işleminde kullanılacak  forklift, akülü transpalet, reach truck sepetleridir.

Yüksekte vinç, uçak onarımında

Forklift personel çalışma taşıma sepeti, helikopter, uçak, vinç, yüksek makina tamir ve bakımlarında kullanılabilecek  pratik, emniyetli ve fiyatı ile uygun çalışma platformu olarak düşünebilirsiniz.

Yüksekte cam yıkama, cam değişimi

Forklift insan taşıma sepeti, özellikle fabrikaların cam cepheli ofis binalarında  tozlanan camları sepetli vinç kiralamayla zaman kaybetmeden fabrikanın forkliftini kullanarak  sizi kazançlı çıkaracak bir güvenlik kafesi.

Yüksek alanda kaynak işleminde

Forklift çatalı güvenlik kafesi hızlı yer değiştirebilir olması nedeniyle metal kaynak bakım-onarım  işlerinde servis işlemini hızlandıran, sabit çalışma platformu yerine tercih edilebilecek, doğru bir çözümdür.

error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır