Boru Spool İmalatı

 

Paslanmaz çelik endüstriyel tesisat spool borularının fittings bağlantı elemanları  imalatı ve kaynağı


Selüloz ve Kağıt, Petrol ve Gaz, Kimya, Su ve endüstriler için basınçlı boru spool parçalar üretmektedir. Alaşımlı Çelik Boru Bağlantı Parçaları, boru hatlarının montajı için en çok tercih edilen bağlantı parçalarıdır. Tüm bu bağlantı parçaları, son derece tehlikeli kimyasalları ve gazları taşıma gücüne sahip en iyi  boru kaynak uygulamaları kullanılarak imal edilmektedir. Bunlar, elektrik üretimi ve nükleer endüstrilerdeki hassas uygulamalar için, sızıntı durumunda insanlara ve hayvanlara zararlı olan toksik maddeleri işlemek için çok uygundur. Boru spool fittings bağlantı elemanlarından, boru, flans, dirsek, manşon, nipel, eksantrik redüksiyon, konsantrik redüsksiyon, kruva, rakor, körtapa, vb. ürün bağlantı parçalarının boru, tank ve kollektör üzerine kaynatılmasıyla sorunsuz imalat sunmaktayız.

paslanmaz-celik-tesisat-tank-kollektor-borulari-spool-fittings-flans-dirsek-reduksiyon-bombe-kep-kaynagi-endustriyel-kaynakli-borular-fiyati

 

Boru spool imalatı

paslanmaz-celik-tesisat-tank-kollektor-borulari-spool-fittings-flans-dirsek-reduksiyon-bombe-kep-kaynagi-endustriyel-kaynakli-borular-fiyati

 

Kaynaklı Spool Borular 

paslanmaz-celik-tesisat-tank-kollektor-borulari-spool-fittings-flans-dirsek-reduksiyon-bombe-kep-kaynagi-endustriyel-kaynakli-borular-fiyati

 

Endüstriyel tesisat spool boruları

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Boru Spool İmalatı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Boru Spool İmalatının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Boru Spool İmalatı garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Boru Spool İmalatı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Boru Spool İmalatı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Boru Spool İmalatı standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Boru Spool İmalatı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Boru Spool İmalatı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Boru Spool İmalatı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Boru Spool İmalatı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Boru Spool tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Boru Spool İmalatı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Boru Spool İmalatı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Boru Spool İmalatı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Boru Spool İmalatı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Boru Spool İmalatı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Boru Spool İmalatı


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları