Bot çizme personel işçi ayakkabı fırçalama yıkama küveti havuzu

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu / Personel bot ve ayakkabı dezenfekte etme küvetiPersonel ayak yıkama teknesi istenilen veya kullanılıcak alana taşınıp su eklemesi yapılmak suretiyle çalışmaktadır. Küvet altında bulunan gider borusu sayesinde el değmeden atık su boşaltılmaktadır. Sağlık ve gıda alanlarında yıkama dışında ayak dezenfektesi için kullanılan bu ürün portatif yapısı sayesinde portatif bot yıkama tankı şeklinde de rağbet görmektedir. Fırça yardımıyla temiz suyu kullandığınızda ızgara sayesinde atık su alt bölmede birikir. Kullanım kolaylığı ve amaçları düşünüldüğünde oldukça ihtiyaç görülen bir üründür. Üretimini yaptığımız Ayakkabı yıkama havuzu tüm sertifikalarına sahip, doğaya zararsız, geri dönüşümlü maddelerden üretilmiş olup kullanılacağı alanda herhangi bir olumsuz durum yaratmamaktadır. Sanayide, depolarda, tarım ve hayvancılık sektöründe, biyokimya ve biyolojik çalışma alanlarında, laboratuvarlarda, hastanelerde, peyzaj sahalarında, gıda endüstrisinde, otomotiv sektöründe, ilaç sanayisinde vb. birçok üretim ve çalışma sahalarında personelin ayaklarını, botlarını, çizmelerini, ayakkabılarını yıkamasını veya dezenfekte etmesini sağlayan fırçalı ve giderli yıkama küveti çeşitlerine bot çizme yıkama küveti denmektedir. Manuel ve portatif yapısı sayesinde paslanmaz çelikden imal edilen ayakkabı yıkama havuzları galvaniz kaplamalı yapısı ile uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilmektedir

Personel bot yıkama havuzu,Personel bot yıkama teknesi,Personel ayakkabı temizleme küveti,Personel çizme dezenfekte havuzu,Personel ayakkabı dezenfekte küveti,Personel bot dezenfekte kabı, Personel ayak yıkama kabı,Hijyen ekipmanları, İşçi bot yıkama havuzu, Adam bot yıkama teknesi, Ekip ayakkabı temizleme küveti, Hastane çizme dezenfekte havuzu,Sanayi ayakkabı dezenfekte küveti, Laboratuvar bot dezenfekte kabı, Fabrika ayak yıkama kabı, Sterilizasyon Kabı, Tarım ve hayvancılık bot yıkama teknesi, Peyzaj ayakkabı temizleme küveti, İlaç sanayi çizme dezenfekte havuzu ,Gıda sanayi ayakkabı dezenfekte küveti, Fabrika bot dezenfekte kabı, Depo ayak yıkama kabı, Çizme yıkama ve hijyen bariyer

paslanmaz-personel-isci-adam-kadin-cizme-bot-ayakkabi-ayak-yikama-temizleme-dezenfekte-arindirma-akitma-kuveti-teknesi-deposu-kabi-havuzu-fiyati-modelleri-cesitleri

Ayakkabı yıkama küveti

paslanmaz-personel-isci-adam-kadin-cizme-bot-ayakkabi-ayak-yikama-temizleme-dezenfekte-arindirma-akitma-kuveti-teknesi-deposu-kabi-havuzu-fiyati-modelleri-cesitleri

Personel ayak dezenfekte havuzu

paslanmaz-personel-isci-adam-kadin-cizme-bot-ayakkabi-ayak-yikama-temizleme-dezenfekte-arindirma-akitma-kuveti-teknesi-deposu-kabi-havuzu-fiyati-modelleri-cesitleri

Personel ayak yıkama kabı

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzunun, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu modelleri opsiyonlarında Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Çizme, bot, ayakkabı yıkama ve temizleme havuzu


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır