Tüp sabitleme standı ve aparatı

Zincirli, kemerli, standlı, seyyar tüp sabitleme aparatı ve standı çeşitleri


Kullanım alanına bağlı olarak duvar tipi tüp sabitleme aparatı, kolon tipi tüp sabitleme aparatı, seyar tipi tüp sabitleme aparatı, yere monte edilen tip tüp sabitleme aparatı, masa ve çeşitli eşyalara monte edilen tüp sabitleme aparatı gibi hertürlü alan için kullanıma uygun çoklu imalat seçenekleri ile kullanılacak yerin veya ekipmanın hacmine göre ebatlarda tasarlanan 2li,3lü, 4lü, 5li ve istenilen sıralı sistemde imal edilen ürünlerdir. Tüp sabitleme standı ve tüp tutma aparatı hastanelerde, restaurantlar da, çeşitli sanayi alanların da, üretim alanlarında, endüstriyel tesislerde, otomotiv sektörü vb. çeşitli alanlarda tüplerin sarsılmasını, personelin güvenli çalışmasını, sahanın güvenliğini, iş kazalarının engellemesini ve tehlike esnasında tüplerin sarsılmaya karşı güvenli bir yere bağlı bulunmasını sağlayan tüp sabitleme ürünüdür.  

duvar-tipi-sanayi-oksijen-tupu-duvara-tup-sabitleme-koruma-baglama-standi-aparati-braketi-sabitleyici-zinciri

Duvar Tüp sabitleme standı

arac-arkasi-ceki-kancali-demiri-tup-tasima-aktarma-goturme-standi-ekipmani-romorku-arabasi-modeli-fiyati

Araç arkası çeki kancalı tüp taşıma römorku

duvar-tipi-sanayi-oksijen-tupu-duvara-tup-sabitleme-koruma-baglama-standi-aparati-braketi-sabitleyici-zinciri

Seyyar çok amaçlı sabitleme aparatı

 

duvar-tipi-sanayi-oksijen-tupu-duvara-tup-sabitleme-koruma-baglama-standi-aparati-braketi-sabitleyici-zinciri

Zemine tüp sabitleme standı

karavan-tipi-tup-sabitleme-tasima-standi-aparati-ekipmani-modelleri-fiyati

Karavan tipi tüp taşıma sabitleme aparatı

Tüp standı
Tüp aparatları
Tüp Sabitleme Standı Aparatı
Duvar tipi tüp sabitleme aparatı
Gaz Tüpü Sabitleme aparatı
Oksijen Tüpü Sabitleme Aracı
Kolon tipi tüp sabitleme aparatı
Seyyar tipi tüp sabitleme aparatı
Yere monte edilen tip tüp sabitleme aparatı
Masa ve çeşitli eşyalara monte edilen tüp sabitleme aparatı

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Tüp sabitleme standı ve aparatı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Tüp sabitleme standı ve aparatının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Tüp sabitleme standı ve aparatı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Tüp sabitleme standı ve aparatı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Tüp sabitleme standı ve aparatı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Tüp sabitleme standı ve aparatı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Tüp sabitleme standı ve aparatı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Tüp sabitleme standı ve aparatı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Tüp sabitleme standı ve aparatı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Yük taşıma kaldırma sepeti kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları