Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim


200 ton bükme tonajı ve 4100 mm çalışma uzunluğuna sahip CNC Abkant pres sac bükme tezgahımızla ve alt-üst parçalı kalıp çeşitlerimizle 10 mm sac kalınlığına kadar istenilen tüm sac parçalar en iyi büküm hassasiyetiyle imal edilmektedir.X, Y1, Y2 , R eksenlerine ve otomatik bombeleme sistemine sahip CNC abkant pres  sac büküm makinası gelişmiş teknolojisi ve yapısıyla, istenilen bükme açısını ve ebat ölçüsünü yakalamada, maksimum verimlilik sağlıyor.

CNC Abkant Pres Sac Bükme tezgahına yerleşik bilgisayarlı kontrol ünitesi sistemiyle ; Bükülecek parçanın şekli cnc abkant pres sac büküm tezgahının bilgisayarlı kontrol ünitesine çizilebilme ve sac bükme hesabı  otomatik yapabilme olanağı Bükümleri otomatik & manuel ayarlayabilme, sac parçanın kalıplara çarpma riskini kontrol ekranında önceden görebilme Büküm aşamalarını bilgisayarlı kontrol panelinde simülasyonla görme ve  sac büküm hesaplarını  otomatik yapma imkanı Çalışma parçasına göre alt-üst takım listesinden otomatik takım seçmeCNC abkant pres sac bükme makinesinin bilgisayarlı kontrol ünitesi, sac malzemesine göre, alt-üst kalıplara göre otomatik olarak açılım çıkartıp, kesim ölçüsünü verebilme Sac büküm operasyonunu gerçekleştirirken sac parça nasıl tutulacağını adım adım kontrol ünitesinde personele gösterebilme Kontrol ünitesine çizilen resimleri kaydedilip, istenilen zamanda tekrar çağırılabilmeHer türlü  malzeme türü dikkate alınarak  sac büküm işleri  için   sac büküm k faktörü  ne göre  sac büküm hesabı  konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz

cnc-abkant-sac-kesim-bukum-is-ilani

Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesiminin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Cnc abkant sac büküm giyotin sac kesim modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidirCnc abkant sac büküm giyotin sac kesim kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Cnc abkant sac kesimi ve bükümü kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır