Avadanlık taşıma arabaları

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

Avadanlık Tipi taşıma arabaları


Avadanlık taşıma arabaları çoğunlukla küçük malzemelerin konuldugu kutuları ıstıflemede, tamir atölyelerinde malzemeleri ve ekipmanları kolay taşıma yapmak suretiyle sıralamada ve çeşitli alanlarda avadanlık tipi veya kutu tipi kasaları dizerek kullanılan pratik malzeme taşıma arabası ürünüdür

paslanmaz-metal-rafli-kafesli-urun-saklama-bolme-avadanlik-tasima-yukleme-dizme-arabasi-arabalari-kasasi-fiyati
paslanmaz-metal-rafli-kafesli-urun-saklama-bolme-avadanlik-tasima-yukleme-dizme-arabasi-arabalari-kasasi-fiyati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Avadanlık taşıma arabaları  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Avadanlık taşıma arabalarının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Avadanlık taşıma arabaları garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Avadanlık taşıma arabaları nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Avadanlık taşıma arabaları için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Avadanlık taşıma arabaları standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır.Avadanlık taşıma arabaları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Avadanlık taşıma arabaları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Avadanlık taşıma arabaları çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Avadanlık taşıma arabaları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Avadanlık taşıma arabaları tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Avadanlık taşıma arabaları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Avadanlık taşıma arabaları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Avadanlık taşıma arabaları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Avadanlık taşıma arabaları modelleri opsiyonlarında Ahşap ve metal sac plaka taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Avadanlık taşıma arabaları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Avadanlık taşıma arabaları kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları
error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır