Firmamız hakkında

CE SERTİFİKALI sanayi, inşaat, şantiye donanımları ve ekipmanları

2000 yılında   müşterilerin  ihtiyaçlarına yönelik  özel çözümler geliştirme   hedefiyle üretime başlayan  KARMA METAL İMALAT TOPLULUĞU, kaliteli ve hızlı üretiminin yanında  sahip olduğu   mesleki bilgi ve mesleki etik anlayışı  ile  birçok sanayi ve toplu konut firmalarının beğenisini kazanarak  kısa sürede üst sıralara yükselmiştir.

Teknolojiyi  yakından  takip eden firmamız  ,  üretim hattına  her geçen gün  modern makina  yatırımı yaparak ,  özel çözüm arayışı içinde  olan firmalara kalite odaklı ürünler sunmaktadır.
Müşterilerine   CAD/CAM/CAE  desteği  veren firmamız ,  üretim öncesinde,  istenilen  ürünlerin  3D modellerini ve analiz sonuçlarını   dijital ortamda  müşterilerine sunarak , müşteri beklentilerini  bilgisayar ortamında  en iyi sonuca yaklaşarak oluşturmaktadır.
Tüm dünyada en güvenilir yapı elamanı olan çeliğin yine en güvenilir metotlarla projelendirilip uygulanması ilkesinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız aynı titizlikle üretime devam etmektedir.  Firmamız toplam 2000 m2 alanda imalat yapmaktadır. Firmamız çelik konstrüksiyon imalatında 300 ton/ay   ve   sac işleme alanında 80 ton /ay  malzeme işleme kapasitesine sahiptir.

error: Ce Copyright Tüm Hakları KARMA METAL\'e Saklıdır